-
Meta
Klokkenstoel in Aekinga
Recente forumberichten
Groep 5 en 4-1969
aekinga infoblad 1991
Ledenboek
Schrijf een bericht in dit ledenboek of reageer op anderen.
Als je een einde aan de regel in wilt geven of een spatieregel wilt toevoegen, houd dan de shiftknop ingedrukt en druk tegelijk op "enter / return".
Je moet ingelogd zijn om in het ledenboek te kunnen schrijven.
Foto's die je plaatst worden klein afgebeeld. Klik op de foto om een vergrote versie te zien.-
Ledenboekpeter van ewijk
Ha Rini,ja het zal de winterstop wel wezen,lol.heb het druk met geld uitgeven.nieuwe 65 inch tv €1300-. nieuw 30 cm box spring matras,€400-. scandinavian sleeping.vissersmuilen nieuwe zoolen,€40-. en zo gaat het maar door.lol. en hoe gaat het met jou en moeders de vrouw,alles okikidooo? ik heb het druk met het Marklin gebeuren. kijk eens op you tube Miniatur Wunderland.zie je gelijk wat ik
peter van ewijkzo,deel 2.lol.zo dan zie je wat ik bedoel. ga je binnenkort effe bellen Rini.Groetjes en stay save. greetz
eer.
Rob Timmer Gisteren heeft mij het triste berucht bereikt, dat de heer Dassen op 9 April op 86 jarige leeftijd is overleden.Rob Timmer Gisteren heeft mij het trieste bericht bereikt, dat de heer Aldert Dassen op 9 April op 86 jarige leeftijd is overleden. Ik wil de familie, vrienden en kennissen heel veel sterkte toewensen om dit verlies te verwerken.Beheer Dat is heel triest om te lezen, Rob.
Natuurlijk wenst het beheer van deze site de familie, vrienden en bekenden van dhr. Dassen heel sterkte met dit verlies.Willem Boersma Tjee de Heer Dassen overleden, ben nog bij hem op de boerderij geweest toen ik op het Internaat zat omdat ik toen niet naar huis kon. Wens zijn fam heel veel sterkte toe met dit verlies.Manfred Kratzer @Rini, Heb een PM gestuurd over een week geleden maar weet niet of alles goed is gegaan.Beheer Nee, Manfred. Ik dacht dat je een PM naar mij had gestuurd.
Volgens mij is die naar Marc wel goed gegaan maar je moet altijd afwachten of men ook reageert.peter van ewijkHa Rini,ik heb de laatste fotoos bekeken,wat een berg,holey moley.ik sprak Hans Hemmer erover,ik zei tegen hem moet je nou eens kijken,super hoor,zag veel fotoos van mij op Ameland,lol. en nog heel veel andere fotoos.super hor,bedankt voor de moeite daarvoor, toppie te gek hoor.mooi,ik ga nu maffen,het is 02:35. spreek je later wel greetz:
Peer.
Beheer Het is idd een hele berg Peter. Helaas heb ik van mijn provider bericht ontvangen dat ze met het fotoalbum stoppen. Ik moet nu snel op zoek naar een oplossing hiervoor en heb er weer een berg werk bijgekregen.peter van ewijkHa.Rini,nou je krijgt weer heel wat werk te verstouwen,nou ja,aan fotoos geen gebrek dus.ik ben eindelijk gestart met de treinbaan van Marklin Digitaal.heb het digiset nu ook,oke,ga je spreken Rini.rustig aan,groetjes aan de familie.fijn weekend.greetz
eer.
herman spekkers Herman - Spekkers Groep 1 periode 1981-1982 Houtbewerking was : Dassen. Metaalbewerking was : Meneer Rijswijk. Verder groepsleiders van groep 1 ...... Jan- Marieke-Alie-Tonke. Andere jongens in mijn groep heten Harry Stoffels- en Kokkelkoren zijn voornaam weet ik niet meer . Heb in Aekinga een goede tijd gehad, en heb daar ook in de metaalbewerking een ( beginners ) lasdiploma gehaald, en mochtherman spekkers later in de tweede klas van 3e Technische school Timorplein Amsterdam ( LTS ) beginnen en heb mijn school weten af te maken, en in 1985 mijn LTS diploma in ontvangst mogen nemen, Momenteel werk ik 32 jaar op een Scheepswerf in Amsterdam en ben Bankwerker ( Damen Oranjewerf Amsterdam ) Het was streng op het Internaat maar ook liefdevol,we hadden alles en deden leuke activiteiten.Beheer Beste mensen, je mag hier schrijven wat je wilt maar hou er rekening mee dat deze berichten na verloop van tijd weer verdwijnen. Dus als het bewaard moet worden plaats je het beter op het forum.Henk Boes Internaat Aekinga, Appelscha. 1969 - 1970. Ik ben de jongen met de stropdas en Brilcreme in mijn haar.Henk Boes Vandaag in Aekinga er geweest. Maar de barakken zijn er niet meer. Het is nu een woon-zorginstelling. Durfde niet verder het terrein op en er liepen een beetje rare mensen. (Verboden voor onbevoegde.)peter van ewijkHa Henkja in Ækinga lopen wat vreemde snuiters rond,maar daar kunnen ze zelf niks aan doen hoor.geen mens is volmaakt.kom al sinds 1967 in Appelscha,in hotel aan de vaart. woonde vanaf 1966/1969 in groep 5 Apachen.met Ruud van Wijk en Hans Hemmer.nog steeds kontakt mee.zo zie je maar.had vanavond nog email reactie met Hans.oke Henkeven een reactie.de schildersafd staat er nog. greetz
eer.
Henk Boes KapelletjeIk werd opgeleid tot machine bankwerker (Metaal 2). Heel veel herinneringen. Was mij wel onduidelijk waarom ik daar was. Ik was wel een vechtersbaas op de lagere school en eigenwijs.
Henk Boes Ik werd opgeleid tot machine bankwerker (Metaal 2). Heel veel herinneringen. Was mij wel onduidelijk waarom ik daar was. Ik was wel een vechtersbaas op de lagere school en eigenwijs.
Allemaal lossen herinneringen.
Koffie halen in melkbussen voor metaal 2.
Veel in de bossen gelopen met Rini Schamp.
Post opgehaald op een bakfiets in het postkantoor van Appelscha. (Ook door de sneeuw.)Rini Schamp Hoi Henk, wat leuk dat je weer terug bent op onze site. Ik kan je nog goed herinneren. We hebben niet alleen veel in de bossen gelopen maar we waren ook regelmatig babysitters bij Zweers. Dan mochten we laat opblijven. Ik vond je altijd een heel sympathieke gozer.Rini Schamp Jij had idd altijd brilcrème in je haar. En een grote kuif. Dat had volgens mij te maken met twee groeperingen destijds in Schiedam; De langharige en de vetkuiven. Jij hoort bij de vetkuiven. Geweldig. Dat waren nog eens tijden.Martin Baak Ben op zoek medebewoners die mogelijk daar ook rond die periode daar hebben gezeten in groep3 mountiesBeheer Het foto- en videoalbum is bijna klaar maar je kunt het al bezoeken. Ben je ingelogd? Dan klik je rechtsonder op foto- of videoalbum en je vind, op een andere website, de albums terug. Veel kijkplezier.Anoniem11717Aantal gebruikers:: 1